1

Hakkımızda

Firmamız 1997 Yılında Bünyamin BENLİ Tarafından BAKIREL Plastik Nakliye Geri Dönüşüm Ahşap Palet Üretim İthalat İhracat San. ve Tic.Ltd.Şti. Olarak Kurulmuştur. 1997 yılından beri hurda sektöründe başarılı bir şekilde faaliyet göstermektedir. Geri dönüşüm süreçlerinde işletmelerin atıl kalmış ürünlerini yeniden değerlendirme sürecine dönüşümünü sağlamak ve işletmenin bu dönüşüm sürecinde maksimum faydayı sağlayabileceği çalışma koşullarını hayata geçirmeyi temel hedefi olarak görür. Ayrıca geri dönüşümün ekonomimize olan katkısında şirketimizinde payı önemsenmeyecek kadar büyüktür.

Firmamız 2010 yılında analizli külçe üretimine başamış olup, aynı yıl içersinde ArcelorMittal 2. Kalite Teneke Levha Satışını iç piyasaya sunmştur.

Hurdacılık ülkemizde eskiye dayanan bir meslek olduğu ve bizde bu sektörde uzun yıllar emek verdiğimiz için işimizi severek yapıyoruz.

Misyonumuz ve Vizyonumuz

Gelişen ve Değişen üretim anlaşıyla ürettiğimiz ürünlerin ve hizmetlerin standartlaşmasını sağlamak; yenilikçi, güvenilir, ve çevreye duyarlı şirket politikalarımızla sektörde kendi çizgimizi belirginleştirmek.


Faliyet alanlarımızın segmentinde markamızı yaygınlaşmasını sağlamak...